preload
Tekland Millet
millet-entretien-et-durabilite_03.jpg

NAŠE PRIROTY PRI DIZAJNE PRODUKTOV

Aby sme dosiahli kvalitu a výkon požadovaný v často extrémnych podmienkach, ktorým naše výrobky čelia, testujeme ich v našom vlastnom laboratóriu na testovanie kvality.

Pred tým než schválime použitie látok pri výrobe našich produktov, podrobíme ich sérii skúšok mechanickej pevnosti (trenie, pevnosť v ťahu a roztrhnutiu), odolnosti proti vode (vodotesnosť, vodoodpudivosť) a skúšky farebnej stálosti.
„Naše výrobky sú navrhnuté tak, aby slúžili používateľom čo najdlhšie a to aj v najextrémnejších podmienkach, pričom majú nízky vplyv na životné prostredie.“ - Déodat Bonneaux (šéf testovacieho laboratória Millet).
Testy vykonané v našom laboratóriu zaručujú, že materiály použité v našich produktoch sú spoľahlivé a vysoko účinné, aby čo najlepšie zodpovedali náročným požiadavkám našich spotrebiteľov - od amatérskych športovcov po profesionálov, pracujúcich v horskom prostredí na dennej báze.

 

mil-page-rse-entretien-durabilite-02.jpg

 

mil-page-rse-entretien-durabilite-03.jpg

OPRAVA NAŠICH VÝROBKOV A POZÁRUČNÝ SERVIS

Aby sme predĺžili životnosť týchto výrobkov spoločnosť Millet od roku 2005 poskytuje špecializovaný servis v našej dielni v Annecy-le-Vieux, kde sa spracovávajú a opravujú všetky naše výrobky vrátené pozáručného servisu.
Ponúkame túto službu s cieľom obnoviť stav vášho produktu a predĺžiť jeho životnosť riešením akýchkoľvek problémov kvality (v rámci záruky) alebo mechanického poškodenia, ktoré sa vyskytnú počas používania (roztrhnutie, na ktoré sa nevzťahuje záruka).

 

Na záver, aby sme zvýšili výkon a životnosť našich produktov a tým predĺžili pôžitok z vašich obľúbených aktivít, pozývame vás, aby ste postupovali podľa našich odporúčaní k jednoduchej starostlivosti: pozrite si video nižšie (anglické titulky) alebo našu špecializovanú webovú stránku (https://www. millet-mountain.com/how-to-care-millet-products).

 

Tvoj “skialp set” obsahuje

Cena skialpsetu:
Ušetríte:
0.00 €