preload
Tekland Millet

Zľavový systém

V predajniach a na e-shope Trekland môžete získať nasledovné zľavy:

V prípade nákupu nad 159,99 € v kamennej predajni sa môže zákazník registrovať do nášho vernostného systému, ktorý poskytuje zľavu 8%* na ďalšie nákupy a ďalšie výhody. Okrem zľavy sa vaše nákupy sčítavajú a 1 krát do roka vám bude doručená poukážka na nákup v hodnote 1,5% vašich nákupov v kamenných predajniach. Tieto poukážky posielame v prípade, že majú hodnotu viac ako 5€. Pri nákupe online je možnosť registrácie ihneď a k vášmu kontu sa pripisujú Trek body, ktoré môžte využívať. Spolu s výhodou vernostnému systému Trek bodov sa pre registrovaných užívateľov automaticky uplatňuje zľava 8%*. 

Pre využívanie výhod registrácie je nutné sa prihlásiť. Sumy zobrazované registrovaným užívateľom sú po odpočítaní 8% zľavy.

Držitelia kariet ISIC, ITIC, James, KST a Euro 26 majú nárok na zľavu 5%*,  Sphere a Sphere VIP majú nárok na zľavu 8%*. 

Trek body

Ďalšou z výhod registrácie online sú Trek body. Za každý online nákup budú k vášmu kontu automaticky pripísané trek body vo výške 5% z celkovej sumy nákupu. Pri ďalšom nákupe v košíku pri výbere dopravy môžte zadať počet bodov, ktoré chcete uplatniť. Pri uplatnení je 1 Trek bod rovný 1€. 

*Zľava sa vzťahuje len na nezľavnený tovar a nie je možné jednotlivé zľavy kombinovať!

 

Tvoj “skialp set” obsahuje

Cena skialpsetu:
Ušetríte:
0.00 €