preload
Tekland Millet

Trekland Tripy

Tento jedinečný projekt sa zrodil v hlave zamestnancovi, ktorý v Treklande pracuje už 15 rokov. Volá sa Jakub Slotta a v auguste v roku 2015, chcel vytiahnuť kamarátov z ich denného stereotypu a vziať ich do našich krásnych hôr. Pripravil 2 denný program s naplánovaním trasy, výbavy a produktov, ktoré nepoznajú a chcel ich ukázať priamo v teréne. Prvá akcia sa vydarila a jeho kamaráti boli z toho naozaj nadšení spolu s plnou hrsťou zážitkov. Vtedy to ešte nieslo názov Trekland "weekend".

        

Netrvalo dlho a Jakub sa pustil do organizovania nočného pochodu s čelovkami pre verejnosť, kde sa už mohol zúčastniť ktokoľvek, kto chcel testovať výbavu počas nočnej turistiky. S touto väčšou skupinou ľudí bola naozaj zábava a počas akcie padlo veľa otázok kam pôjdeme najbližšie. No a vtedy vznikla myšlienka jednotného názvu, pre každý nasledujúci výlet, a ním je "TREKLAND TRIP".

Od tej doby sa začali dopredu plánovať jednotlivé tripy tak, aby bol každý iný a mohli sme spoločne testovať produkty, ktoré si zákazníci vedia nájsť v našich predajniach. Prešli sme mnoho kútov Slovenska, chát, kempov, turistických trás, vrcholov atď. Počas Trekland Tripu vzniklo veľa nových kamarátstiev a stretnutí ľudí z celej našej krajiny. V roku 2018 vznikla oficiálna webová stránka www.treklandtrip.sk na ktorej si vedia všetci nájsť novinky, fotky, videá a kalendár všetkých akcií na celý rok

 

Neskôr sa Trekland Tripy posunuli aj za hranice Slovenska, kde sme zažili spoločne dobrodružstvo v horách u našich susedov ale aj oveľa ďalej. 

Tí, ktorí nás už poznajú vedia v čom je Trekland Trip výnimočný, tí ktorí to ešte nestihli, veríme, že sa čoskoro stretneme a zažijeme dobrodružstvo spoločne :)

Už teraz sa môžete všetci tešiť na nové Tripy, ktoré budú stáť naozaj za to. 

  

Tvoj “skialp set” obsahuje

Cena skialpsetu:
Ušetríte:
0.00 €