preload
Tekland Millet
mil-page-rse-landing-page-en-01

KAŽDODENNÉ ZÁVÄZKY

Už viac ako 80 rokov sa Millet venuje navrhovaniu a neustálemu zlepšovaniu technických produktov, ktoré pomáhajú horským športovcom pri ich dobrodružstvách.

Rise up – povstať a zlepšovať sa. Neustále sa snažiť o pokrok a posúvanie vlastných limitov. Týmito mantrami sa riadime už od úplného začiatku. Preto sa táto filozofia odráža aj v našom prístupe k inováciam, ktoré orientujeme na výkon a zároveň v každej fáze analyzovania a zlepšovania životného cyklu našich produktov.

A to všetko z jednoduchého dôvodu: naše ciele a progres môžeme dosiahnuť len vďaka našim ľudom a všetkým prírodným „ihriskám“, ktoré nás obklopujú. Cítime za nich zodpovednosť vždy a všade. Od lesa Fontainebleau až po vrchol Everestu. S nepálskym šerpom, či halovým lezcom.

Už odjakživa sa cítime zaviazaní robiť maximum pre zníženie nášho vplyvu na životné prostredie, ochranu prírody a podporu miestnych komunít. Chceme byť udržateľným podnikom a to je dlhá a postupná cesta. Pripojte sa k nášmu tímu a dozviete sa o našich záväzkoch.

MATERIÁLY & PRODUKTY

1 2 3 4 5 6

Tvoj “skialp set” obsahuje

Cena skialpsetu:
Ušetríte:
0.00 €