preload
Tekland Millet
Maquette_article-RSE-Chaine-de-production_03.jpg

ŽIVOTNÝ CYKLUS PRODUKTU

Veľmi nám záleží na našej prírode, nielen preto, že nám dáva priestor pre všetky naše obľúbené športové aktivity. Takisto sme ale aj zodpovední za ľudí, ktorí vyrábajú naše produkty v partnerských továrňach.

V tíme horolezcov na expedícii si musíme veriť a byť k sebe navzájom úprimný o trase a podmienkach počas celého výstupu. Takto isto transparentne fungujeme aj keď ide o náš dodávateľský reťazec.

Pozrite si, kde všade sa vyrábajú naše produkty:

 

map-chaine-production-en.jpg

 

V roku 2020, 22% z priemyselnej produkcie bolo vyrábaných v našich vlastných fabrikách, v Turecku a Maďarsku. 29% z priemyselnej produkcie je lokalizovaných blízko kľúčových Európskych trhov: Taliansko, Portugalsko, Tunis, Maďarsko, Turecko, Maroko a Rumunsko.

V roku 2020 sme s podporou ACTE INTERNATIONAL hrdo vyhlásili, že 75% nášho výrobného reťazca splnilo sociálne štandardy auditu SEDEX SMETA *. Zvyšných 25% podporuje program inovácií, ktorý priamo monitorujeme.

 

SEDEX SMETA:

SEDEX SMETA je jednou z najrozšírenejších metodík, ktorá zhromažďuje najlepšie postupy a ponúka najlepšiu kvalitu auditu. Je založený na štyroch pilieroch: práca, zdravie a bezpečnosť, obchodná etika a životné prostredie. Zahŕňa tiež UNGP (hlavné zásady OSN) pre ľudské práva v dodávateľských reťazcoch. Tieto audity generujú plány nápravných opatrení, ktoré spoločne navrhli spoločnosti a ich dodávatelia.
https://www.sedexglobal.com/smeta-audit/

mil-page-rse-chaine-production-03.jpg

 

Tiež si myslíme, že je dôležité vyvinúť všetko úsilie, aby sme presunuli našu výrobnú činnosť čo najbližšie k nášej francúzskej centrále – aby sme vedeli reagovať rýchlejšie, vyhýbali sa nezmyselnej diaľkovej preprave a dosiahli väčšiu transparentnosť v našich fabrikách. Dnes je 23% našej kolekcie vyrobených v Európe.

 

V neposlednom rade, robíme všetko pre to, aby sme využili spôsoby dopravy s menšou ekologickou stopou. Používame lode z Ázie - aj keď ani ich vplyv nie je nulový a popri tom hľadáme nové riešenia s našimi partnermi (vlaky z Číny).

carte-flux-transport-EN.jpg

Tvoj “skialp set” obsahuje

Cena skialpsetu:
Ušetríte:
0.00 €